Praktyczne i wygodne patery na owoce

patera owoce kiwi

Owoce to niezwykle smaczne, zdrowe oraz pożywne przekąski, które zasługują na to, aby podawać je w wykwintny oraz w pełni przemyślany sposób. Z myślą o wszystkich miłośnikach soczystych jabłek, orzeźwiających pomarańczy czy słodkich wiśni i winogron producenci oferują ekskluzywne patery na owoce.

Elegancka, szklana patera na owoce

Patery na owoce wykonane z wysokiej jakości szkła są od wielu lat synonimem nieprzemijającej elegancji oraz wyrazem dbałości o istotne szczegóły. Ich kształt przez lata ewoluował, a dziś patery na owoce nabrały bardziej eleganckiego wyglądu. Patera na owoce nowoczesna przyjmuje często niesamowite formaty i kształty, w związku z czym potrafi doskonale zdobić każde gustownie urządzone wnętrze.

Praktyczne i wygodne piętrowe patery na owoce

Niezwykle praktyczne i wygodne podczas użytkowania są piętrowe patery na owoce na których to można bez żadnego problemu umieścić znacznie więcej owoców, niż na płaskim naczyniu. I co najważniejsze tego typu patery prezentują się bardzo atrakcyjnie na każdym uroczystym stole. Oferowane przez renomowanych producentów patery na owoce świetnie nadają się do serwowania jabłek, gruszek czy bananów. Ponadto niezwykle pięknie prezentują się na nich soczyste pomarańcze, mandarynki, klementynki oraz wiele innych owoców cytrynowych.

Wybór tego typu naczyń na rynku jest ogromny, zatem każdy klient może zakupić paterę idealną dla swoich potrzeb.